Hizmetlerimiz

Bakım ve Destek Hizmetleri

Teknik Destek ekibimiz, BT altyapınızı oluşturan cihaz ve yazılımların sorunsuz ve kesintisiz çalışması için çok çeşitli hizmet seviyesi seçenekleri sunar.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Metunet Bilgisayar,  sektör bağımsız kurumsal müşterileriyle yapmış olduğu yıllık, aylık ya da yarıyıllık sözleşmelerle tüm bilişim altyapılarına 7 x 24 veya 5 x 9 destek vermektedir. Maksimum 2 saatlik çağrı cevaplama garantisiyle, karşılaşılan sorunlara en kısa zamanda çözüm getirmektedir.
Metunet Bilgisayar Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmeti avantajları;
Bilgi işlem personeli için yatırım yapmanıza gerek kalmayacaktır,
Uzman ekibimizin yönlendirmesi ile yeni teknolojilerden herkesten önce haberdar olursunuz,
Sistem güvenliği, virüs, yedekleme gibi konular firmanızda sorun olmaktan çıkar,
Sistem bakımları belli dönemlerde yapılır ve performansları korunur,
Bilişim sorunlarınız için gereksiz zaman harcamazsınız.
Bilgi İçin

Data Center Hizmetleri

Sunucu Barındırma ve Kiralama, Alan Adı Barındırma, Bulut Yedekleme Hizmeti

Metunet Bilgisayar, 2000 yılından bu yana sürdürdüğü sunucu barındırma ve kiralama hizmetlerine, 2010 yılından itibaren Türk Telekom Ümitköy  Data Center bünyesinde barındırdığı kabin ile devam etmektedir

BT Danışmanlık Hizmeti

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, günümüzün teknoloji piyasasındaki en iyi tavsiyeyi ve uzmanlığı size sunarken, sizi tam zamanlı BT uzmanı çalıştırma masraflarının yükünden kurtaracaktır

İşletmenize nasıl destek olabileceğimizi öğrenmek isterseniz 0312 473 60 73 numaralı telefondan bizi arayarak veya iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.